Nastavljaju se radovi u središnjem gradskom parku

Središnji gradski park mjesto je opuštanja i okupljanja i mladih i starih, ogledalo i ukras grada. Naš grad uskoro će dobiti novo, ljepše i ugodnije lice. Izgradnja umjetno oblikovanog jezerca u parku privodi se kraju. U prvi mah izgledalo je da nema dovoljno prostora za sve to. A danas? Danas park poprima neki novi izgled, nitko se više ne pita što će tu biti, svi znaju. Radovi su započeli početkom srpnja i vrlo dobro napreduju, a niti u jednom trenutku ne ometaju šetače.

Gradska vlast poduzima sve što može kako bi naš grad bio što uredniji i što ljepši za svoje stanovnike te za naše mnogobrojne posjetitelje. Parkove se nastoji sadržajno približiti interesima i potrebama građana, kako bi im mogli ponuditi sadržaje nužne za masovnije okupljanje obitelji, rekreativaca i ostalih ljubitelja prirode. „Središnji gradski park srce je našeg grada i mirna oaza za sve sugrađane. Uvjeren sam da su sugrađani zadovoljni dosadašnjim radovima, ali vjerujem da će ih daljnje uređenje parka i više nego razveseliti“ – rekao je gradonačelnik Josip Nemec.

Svi znatiželjno iščekujemo završetak radova da vidimo kako će sve to izgledati. (T. Petrović)

{gallery}SlikeGodina2013/ParkJezero08-2013{/gallery}