Gradu Orahovici odobreno je 27.882,58 eura bespovratnih sredstava Ministarstva demografije i useljeništva za projekt uređenja i opremanja novog dječjeg igrališta u Središnjem gradskom parku. Ugovor o dodjeli sredstava danas je u Slavonskom Brodu preuzeo gradonačelnik Orahovice Milan Babac, istaknuvši kako su ulaganja u sadržaje za djecu i obitelji među prioritetima gradske uprave.
Projektom će se urediti i opremiti novo, suvremeno i sigurno dječje igralište koje će najmlađim sugrađanima pružiti kvalitetan prostor za igru, druženje i bezbrižno provođenje slobodnog vremena. Realizacijom projekta dodatno će se obogatiti sadržaji Središnjeg gradskog parka, jednog od najljepših i najposjećenijih javnih prostora u Orahovici, potvrđujući kontinuenu usmjerenost Grada prema stvaranju kvalitetnijeg i ugodnijeg okruženja za djecu i obitelji.








