Uskrsne dekoracije uljepšale naš grad

2019 04 15 Uskrs007

Povodom nadolazećih uskrsnih blagdana, Grad Orahovica odlučio je svojim sugrađanima i svim posjetiteljima uljepšati blagdanski ugođaj te su u ponedjeljak, 15. travnja 2019. godine, na gradskom trgu postavljene uskrsne dekoracije koje će za vrijeme uskrsnih blagdana krasiti naš grad.

Blagdanske dekoracije upotpunit će i manifestaciju Uskrsni doručak koji organiziraju Grad Orahovica, Turistička zajednica grada i Udruga kuhara grada Orahovice. Manifestacija Uskrsni doručak će se održati na sam Uskrsni ponedjeljak, 22. travnja 2019. godine na trgu, gdje će svim posjetiteljima, osim druženja i ugodne atmosfere biti besplatno ponuđena tradicionalna uskrsna jela, dok će za najmlađe biti pripremljene prigodni program.

{gallery}SlikeGodina2019/2019-04-15-Uskrs{/gallery}