U sklopu ovogodišnjeg Orahovačkog proljeća odigrava se treći po redu malonogometni turnir Mjesnih odbora s područja grada Orahovice i prigradskih naselja. Turni je svečano otvorio orahovački gradonačelnik Josip Nemec pri tome rekavši:
-Cilj ovoga turnira je međusobno druženje te zabava mjesnih odbora s našeg područja. Ovdje zapravo pobjednika nema, pobjednik je sport, poobjednik je naš grad za kojeg svi igramo. Stoga poručujem svim igračima da igrajo maksimalno fer i korektno, da ne bude nekakvih neželjenih ozljeda te želim da svi na kraju budu sretni i da se osjećaju pobjednički. – rekao je gradonačelnik Nemec. Na turniru sudjeluje 11 ekipa koliko i ima Mjesnih odbora, a iste su bile podijeljene u četiri skupine, tri po tri momčadi i jedna po dvije. Nakon razigravanja po skupinama, ostalo je osam momčadi koje su se plasirale u četvrtzavršnicu. Parovi ovoga dijela natjecanja su:
MO NOVA JOŠAVA – MO STARA JOŠAVA
MO RAJČULA – MO TONČEKOVAC
MO DOLJANI – MO DONJA PIŠTANA
MO CENTAR – MO DUZLUK
(V.G.)








